LogoObraz

polski | english

Informacje o firmie

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Handlowe HYDROSHIP jest doświadczonym partnerem projektowym, produkcyjnym jak również serwisowym w zakresie:

Specjalizujemy się w projektowaniu maszyn, budowie zasilaczy i instalacji hydraulicznych oraz urządzeń z napędami hydraulicznymi. Wykonujemy usługi montażu urządzeń, linii produkcyjnych, systemów transportu technoloicznego. Wyspecjalizowaliśmy się również w projektowaniu i realizacji pojedynczych elementów oraz podzespołów opartych w swoim działaniu o hydraulikę siłową jak i pneumatykę.

Wyzwaniem dla nas jest projektowanie oraz realizacja urządzeń prototypowych i badawczo-rozwojowych, które mają na celu podniesienie jakości, wydajności oraz ekonomii produkcji naszych klientów.

Działając na rynku od 1990 roku dysponujemy wiedzą i doświadczeniem, które procentują przy realizacjach owych projektów. Firma HYDROSHIP powstała na początku lat 90-tych jako firma świadcząca usługi w zakresie:

Nasze kompetencje i wiedza techniczna pozwalają nam na podejmowanie się kompleksowych zadań polegających na projektowaniu, produkcji, remontach oraz serwisie urzadzeń jak również linii przemysłowych. Aby sprostać wymaganiom i wyzwaniom stawianym przed nami, wciąż inwestujemy w nasz park maszynowy, który ciąlge unowocześniamy. Posiadamy bardzo dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą, której ogromne kwaliwikacje zawodowe można docenić podczas współpracy z naszą firmą.